Než začneme s realizací našeho snu o bydlení...

je třeba si ujasnit tři  základní věci:

1. Musíme mít pozemek   Pro výběr a obstarání pozemku je k ddispozici řada rad a doporučení. Uvádíme základní:  Měl by být v místě, kde se nám líbí, dobře prosluněný, s předpokladem dobrých sousedských vztahů, s kvalitním podložím (např. jílovité horniny v podloží dokáží podstatně prodražit základovou konstrukce domu, zrovna tak, jako pozemek ve svahu), přípojky by měly být umístěny nejlépe ve sloupcích na kraji pozemku, s kvalitní příjezdovou komunikací, s jasnými vlastnickými vztahy, přiměřeným rozměrem, vzhledem k naši zahradnickým zálibám či naopak nezájmu, zvážíme také např. možnost dosahu dětí do školy, kroužků apod.

2. Musíme mít vybraný dům   V našem katalogu nabízíme pět řad rodinných domů, přičemž je pro nás samozřejmostí, že vybraný dům upravíme na míru tak, aby Vám vyhovoval. Můžeme např. přidat či změnit počet místností, velikost domu, barvy a druhy materiálů, výplně otvorů, můžeme Vám vytvořit dům s menší energetickou náročností. Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost. Ověřte si, že naši minulí zákazníci jsou v našich domech spokojeni.

3. Musíme mít vyjasněné financování   I s tím Vám můžeme zásadně pomoci. Pro naši společnost pracuje kvalitní poradenská společnost a její finanční poradci Vám sestaví financování na míru. Obstarání nejefiktivnější hypotéky je samozřejmostí. Obraťte se na nás nebo přímo na našeho finančního poradce s důvěrou.

Neváhejte nás kontaktovat