Napsali o nás

Pilařovi

Od společnosti UNIHOME s.r.o. jsme zakoupili v roce 2013 novostavbu typu bungalov MAX v klidné lokalitě obce Ostřešany. Dům odpovídal našim představám a požadavkům. Samotná koupě domu proběhla bez problemů.  Komunikace probíhala pružně a v souladu s domluvenými termíny. I po koupi domu jsme zůstali se společnosti v kontaktu v případě drobných oprav, vstřícnost i ochota vydržela nadále. Společnost můžeme vřele doporučit.  

                                                                                                                  A.Pilař, Ostřešany

Palašovi

Společnost UNIHOME s.r.o. pro nás realizovala kompletní výstavbu rodinného domu na klíč. Součástí zakázky byl i kompletní návrh finálního vzhledu interiérů a exteriérů s důrazem na použité materiály. S průběhem celé výstavby jsme byli velmi spokojeni a to především s  přístupem, komunikací a odborným vedením stavby. Oceňujeme hlavně kvalitu, rychlost výstavby, návaznost prací a  vedení stavební dokumentace, tolik potřebné pro kolaudační řízení. Velmi rád tuto společnost doporučím všem , kdo plánuje výstavbu rodiného domu a očekává kvalitu a profesionalitu.

                                                                                                                 M. Palaš, Liberec.

Floriánovi st.

Od firmy Unihome s.r.o. jsme si nechali zrekonstruovat starší rodinný domek. Průběh celého stavebního procesu hodnotíme kladně. Firma se postarala o vše vč. architektonického návrhu a návrhu dispozice. Stavba probíhala dle našich představ. S výsledkem jsme spokojeni. Namísto starého domu, máme dům moderní s moderními technologiemi. Velmi dobré je i tepelné řešení konstrukcí, protože spotřeba energií na vytápění i ohřev vody je velmi rozumná.

Firmu UNIHOME mohu doporučit.

                                                                                                              Ing. Pavel Florián, Hradec Králové

Floriánovi ml.

Společnost UNIHOME, s.r.o. pro nás zajišťovala kompletní přípravu i samotnou stavbu rodinného domu, a to od vizualizace návrhu až po kolaudaci a následnou zákaznickou péči. Se všemi fázemi jsme byli velmi spokojeni a všechny naše požadavky, návrhy a připomínky byly řešeny rychle a efektivně. Výsledná realizace domu odpovídá nárokům na moderní a pohodlné bydlení, včetně energetické úspornosti a technického řešení.

Společnost UNIHOME, s.r.o. můžeme pro výstavbu rodinného domu vřele doporučit.

                                                                                                         Petr a Marie Floriánovi, Horní Přím

Koubovi

Stavba našeho rodinného domku s firmou Unihome probíhala bez problémů, plynule. Všechny plánované práce na sebe navazovaly. Stavba byla připravena k užívání za 6 měsíců od vykopání základů. Jednání s panem majitelem vždy dopadla k naší spokojenosti, vždy byl velmi vstřícný . Zvláště oceňujeme architektonické řešení domu, které naší rodině plně vyhovuje. Tuto firmu bych určitě doporučila svým známým. 

                                                                                                                     Koubovi, Ostřešany

Kontaktní informace

UNIHOME s.r.o. (sídlo firmy a fakturační adresa)
Šimkova 1223
Hradec Králové
500 02
Česká republika
IČ:
28805577
DIČ
CZ 28805577
SHOWROOM Jana Černého 545, Hradec Králové - Věkoše (budova Ralltrans)

Neváhejte nás kontaktovat